top of page
אודות_edited.jpg

מורים ומורות ליוגה רגישה לטראומה

צפון הארץ

הדס שקל

זכרון יעקב

הדס שקל
בתהליך הכשרה כמורה ליוגה רגישה לטראומה
נעים להכיר, אני הדס מתרגלת, בוחנת יוגה למעלה מ 20 שנה ודרכה לומדת את עצמי ומבינה איך ניתן לחפש את המקום בו התנועה הפיזית פוגשת את הלב וכיצד תשומת לב ודמיון יכולים ליצור שינוי לטובה שלי כאדם בעולם. אני בעלת סטודיו ליוגה בזכרון יעקב. מלמדת בגישת האשטנגה ויניאסה. הוראת היוגה בסטודיו הביתי מפגישה אותי עם קשת רחבה של מתרגלות.ים בשלבי חיים ובעלי צרכים שונים. כמו-כן אני מלמדת אסירים בבתי הכלא שאטה וגלבוע ואנשי הייטק בחברת נבידיה ביקנעם. בעקבות ההכשרה ביוגה רגישת טראומה, למדתי לקחת את היוגה שאני מתאמנת בה ומלמדת אותה למקום חדש - מקום שיש בו הרבה כאב אבל גם הרבה אפשרות לנחמה. זה מקום שבו המסורת העתיקה של היוגה לובשת שוב צורה חדשה, ומצליחה לגעת בגוף ובנפש של מי שזקוק לזה ביותר. ההוראה של יוגה רגישה לטראומה היא אחד הדברים האנושיים ביותר שאני עושה היום. היא ממלאת אותי אחריות ושמחה, והיא העירה צדדים חדשים באהבה הגדולה שלי ליוגה.
פרטים ליצירת קשר:

054-5670355

דפנה טרייבר ארגמן

שמשית

דפנה טרייבר ארגמן
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
מורה ליוגה רגישה לטראומה, מלמדת בעמותת ״מרחב נשימה בעמק״ בישוב פרזון, בית חם ומרכז תמיכה חברתי ושיקומי עבור המתמודדים עם פוסט טראומה על רקע בטחוני ועבור בנות/בני משפחותיהם. מפגשי היוגה הקבוצתיים מהווים באמצעות כלי היוגה: מדיטציה, נשימה, תנועה והרפייה, מרחב מקבל, מווסת, קשוב ומעניק בטחון ואפשרויות בחירה,ליצירת שינוי חיובי בחיי המתמודדים. בנוסף אני יוגה תרפיסטית מוסמכת מטעם IAYT, המקבלת מטופלים בסטודיו הביתי שלי בשמשית ומורה בכירה לוויג׳נאנה יוגה, מזה כעשרים שנה, מלמדת קבוצות במשך השבוע בסטודיו.
פרטים ליצירת קשר:

052-5353421

אביגיל קובליו

כפר ורדים - גליל מערבי

אביגיל קובליו
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
נעים מאוד שמי אביגיל, מורה ומתרגלת יוגה מעל עשור. חוקרת ו מלמדת יוגה רגישה לטראומה, יוגה תרפיה ואשטנגה יוגה מסורתית, בעלת סטודיו (פאדמה -יוגה) בכפר ורדים שבגליל. אני מאמינה בדרך היוגה כדרך חיים שמסייעת לנו לייצר ולטפח חיבורים מייטיבים, בריאים במפגש עם הגוף לנפש ולתודעה העמוקה פנימה.
פרטים ליצירת קשר:

0545962618

טלי לב-יוסף (לבנפלד)

חיפה

טלי לב-יוסף (לבנפלד)
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
תלמידה, מורה ומטפלת בדרך היוגה במסגרת פרטנית וקבוצתית מעל עשור. בעבודתה, מתמקדת בהנגשת תרגול היוגה לאדם העומד מולה ככלי ליצירת שינוי חיובי בחייו. מאמינה בהתאמת התרגול היוגי העתיק למציאות המערבית בה אנו חיים כיום. מעודדת את תלמידיה לשאול שאלות, להטיל ספק, לחקור ולבדוק איזה תרגול משרת ומיטיב עימם. הכשרותיה כוללות: תואר ראשון במדעי הרפואה, קורס הוראת יוגה בסיסי, קורסי יוגה תרפיה, קורס יוגה לנשים בהריון, קורס תנועה ויציבה אינטגרטיסית וקורס יוגה רגישה לטראומה.
פרטים ליצירת קשר:

052-446-3488

רון בן עמי

חיפה

רון בן עמי
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
מטפלת ביוגה תרפיה, יוגה רגישה לטראומה, עובדת סוציאלית. מלווה קבוצות ליוגה רגישה ומקבלת בקליניקה פרטית בחיפה, מטפלת בבית חולים העמק שבעפולה
פרטים ליצירת קשר:

0586060040

גלית תמיר

מושב נהלל

גלית תמיר
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לפוסט טראומה ומצבי דחק. מעבירה מפגשי יוגה פרטניים למתמודדי סרטן במערך האונקולוגי במרכז הרפואי העמק ובמרפאת ניצן, מלמדת שיעורי יוגה רגישה לנשים במתנס בעפולה ומקיימת שיעורי יוגה רגישה פרטניים על פי קביעה מראש. עבדתי בעברי קרוב ל 20 שנה בהייטק בחברות מובילות כמתכנתת, מנהלת צוות מנהלת פרויקטים ומוצרים ניהלתי פרויקטים מורכבים.לפני 5 שנים, בעת ביקור שיגרתי בארץ החיים שלי התהפכו – הובחנתי עם סרטן השד. ההתמודדות עם הסרטן הוציאה אותי לדרך חדשה, בחרתי להביא את היוגה שהבריאה אותי מהחרדות שלי ותמכו בי במסע ההחלמה לאנשים המתמודדים עם מצבי חולי וחרדה. עבורי כמי שהתמודדה עם חרדות ולילות מורכבים אני מרגישה כי זו היא שליחות חיים להביא שקט לאחרות.ים.
פרטים ליצירת קשר:

0542585632

מיכל ירקוני

ציפורי

מיכל ירקוני
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
יוגה תרפיסטית, מטפלת בגישת BMC, מטפלת בטראומה בגישת SE, מייסדת ומובילה את המיזם ותוכניות ההכשרה למורים ליוגה ״מקום שקט״- יוגה רגישה לטראומה. מייסדת שותפה של בית הספר להכשרת מטפלים ביוגה תרפיה גןף-תבונה. מלמדת יוגה רגישה לטראומה במסגרות ציבוריות שונות (בית חולים העמק, אגף השיקום מחוז צפון) ומטפלת באופן פרטני בקליניקה במושב ציפורי.
פרטים ליצירת קשר:

0523791653

אלה תמיר ניימן

מטולה

אלה תמיר ניימן
בתהליך הכשרה כמורה ליוגה רגישה לטראומה
לומדת ומלמדת יוגה מעל ל-10 שנים. מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה, וויג'נאנה יוגה מטעם התכנית התלת שנתית בהוראתה של נגה ברקאי במכון וינגייט. חוקרת את הפילוסופיה של היוגה שנים רבות. לקראת סיום תואר שני מחקרי באונ' תל אביב בחוג למזרח אסיה. קוראת מעמיקה עוד ועוד בחוכמה של היוגה דרך למידה וקריאה בטקסטים העתיקים של היוגה, ותרגומם מסנסקריט (שפת המקור) לעברית. מאמינה באפשרות של כל אחד ואחת לצמוח ולהתפתח מתוך משבר, בעזרת כלים של נוכחות, מודעות ונשימה מרפאת.
פרטים ליצירת קשר:

0528335954

נוה שרגאי

כליל

נוה שרגאי
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
מטפלת ביוגה תרפיה, מורה לזן-יוגה וליוגה רגישה לטראומה. מאמינה בכל ליבי ביכולת שלנו להביא שינוי וריפוי דרך הקשבה לגוף, נוכחות עם מה שיש בנו כרגע, וקבלת כלים להכלה, ויסות וארגון.
פרטים ליצירת קשר:

0507727377

מרכז הארץ

חדרה/ תל אביב

שקד האס
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
אני שקד, אני מורה ליוגה, יוגה רגישה לטראומה, ומטפלת בשיאצו. בוגרת קורס מורים ליוגה אינטגרטיבית וקורס יוגה כתרפיה של ציפי נגב. כמו כן בוגרת הקורס מקום שקט - יוגה רגישה לטראומה על רקע בטחוני ומצבי דחק, ולימודי שיאצו במכללת רידמן. כיום מלמדת יוגה ויוגה רגישה ומטפלת בשיאצו באופן פרטי, וגם סטודנטית לרפואה סינית, דיקור, תזונה וצמחים. יוגה בשבילי היא שקט. היא מרווח לנשימה, זמן של הקשבה אמיתית לגוף, של זרימה, רכות והתחזקות. יוגה בשבילי היא החיבור העמוק ותשומת הלב פנימה, היא חיפוש מתמשך אחרי איזון, יציבות נינוחה, שורשים וצמיחה.
פרטים ליצירת קשר:

0528266796

רמת גן

נטע גנגה מרגלית
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
מורה ליוגה שיבננדה ויוגה רגישה לטראומה, מלמדת גם פילוסופיה, סדנאות תזונה ומדיטציה. מייסדת ומנהלת כיום את עמותת אחים ליוגה המסייעת למתמודדי טרואמה על רקע בטחוני לקבל כלים פרקטיים דרך תהליך קבוצתי מתמשך.
פרטים ליצירת קשר:

'0523970287

תל אביב

ליאת הרט
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
מורה ותיקה ליוגה ויניאסה ומורה ליוגה רגישה לטראומה. מאמינה בכוח המרפא והמצמיח של היוגה ושל המפגש האנושי הנכון.
פרטים ליצירת קשר:

0505733579

תל-אביב יפו

כרמל ענב
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
אני כרמל, תלמידה ומורה ליוגה ויוגה רגישה לטראומה
פרטים ליצירת קשר:

054-9202516

מכמורת

לביא גורי
מורה מוסמך ליוגה רגישה לטראומה
בן 44 נשוי ואב ל-2 מלמד יוגה כעשור ומתמחה ביוגה תרפיה ויוגה רגישה מוכוונת טראומה. מלמד ומטפל באיזור עמק חפר, נתניה, חדרה והעמקים.
פרטים ליצירת קשר:

0506542960

רעננה

ענת פרייס
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
ענת פרייס, בעלת תואר ראשון בביולוגיה, מורה בכירה ליוגה, ליוגה רגישה לטראומה ויוגה תרפיסטית מוסמכת מטעם IAYT, מטפלת ב Somatic Experiencing מתרגלת יוגה מעל 20 שנים, מעמיקה את הידע ואת חוויית התרגול באמצעות חקירה מתמשכת של הקשר בין הגוף והתודעה. ניתן לפגוש אותי במפגשים פרטניים - יוגה רגישה לטראומה או יוגה תרפיה להתמודדות עם מחלות ואתגרים שונים, משולבות עם SE לפריקת מתח וטראומה ממערכת העצבים. ניתן להיפגש גם בשיעורים הקבוצתיים, המיועדים לכל מי שרוצה ללמוד להנכיח את הגוף בצורה הדרגתית, רגישה, ומודעת, באמצעות הכלים של היוגה - נשימה, תנועה ומדיטציה. ענת בעלת סטודיו Yoga Bliss ברעננה, בו מעבירה סדנאות עומק, שיעורי יוגה לקבוצות ומטפלת דרך יוגה תרפיה, יוגה רגישה לטראומה ו SE.
פרטים ליצירת קשר:

0544417602

תל אביב יפו

שירה חסיד
בתהליך הכשרה כמורה ליוגה רגישה לטראומה
תלמידה של היוגה, וצועדת בדרך הבודהיסטית ב-15 שנים האחרונות. מורה מוסמכת להאתה, ויניאסה ואשטנגה יוגה, ומטפלת מוסמכת ליוגה תרפיה מטעם התכנית התלת שנתית של “יוגה גוף תבונה” המוכרת ב-IAYT. מטפלת באנשים המצויים במצבי גופנפש מורכבים כגון: בעיות אורטופדיות, מחלות אוטואימיוניות ונוירולוגיות, פוסט טראומה, דיכאון וחרדה ועוד. תחום ההתמחות העיקרי הוא במתמודדים עם PTSD, באמצעות חוויה סומאטית (s.e), יוגה תרפיה, וגישה בודהיסטית. מלמדת קבוצות של יוגה רגישה לטראומה על רקע ביטחוני, בבית הבטוח בבית החולים תל השומר, השייך למחלקה הפסיכיאטרית, ובמרכז ענבלים לנפגעות תקיפה מינית. כמו כן, מורה למדיטציה בודהיסטית, ומרצה על הפילוסופיה של היוגה והבודהה-דהרמה במסגרות שונות ומשלבת את הפילוסופיה היישומית בטיפולים ובשיעורים. חוקרת את כתבי היוגה והבודהה באוניברסיטת תל אביב, ובישורת האחרונה של לימודי חוויה סומאטית לטיפול בטראומה.
פרטים ליצירת קשר:

0523242127

מכמורת

נדב רייך
בתהליך הכשרה כמורה ליוגה רגישה לטראומה
מורה מוסמך לויניאסה יוגה ומלמד יוגה רגישה לטראומה לגברים. מתרגל יוגה ומדיטציה מעל לעשור ומתמודד באופן אישי עם תסמיני PTSD. מבין את כוחה המרפא של היוגה כמרחב לרכישת כלים לוויסות עצמי ולמציאת שקט פנימי.
פרטים ליצירת קשר:

052-5659818

תל אביב

סיגל גור לביא
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
מורה לוינאסה יוגה, יוגה נשית, ין יוגה ויוגה רגישה לפוסט טראומה. בוגרת התוכנית לתרפיה מבוססת מיינדפולנס באוניברסיטת בר אילן ובעלת ׳סטודיו ניע׳ ליוגה, תנועה ומיינדפולנס בתל אביב. מלמדת שיעורים קבוצתיים ופרטיים למתרגלים ומתרגלות מכל מעגלי החיים. מנחת סדנאות מדיטציית מיידפולנס. כבר 16 שנים מורה יוגה ו-25 שנה מורה למודעות גוף ויצירה דרך: אימפרוביזציה בתנועה, מחול מודרני ותנועה אותנטית, והיום יותר מתמיד מבינה את כוחה הגדול של היוגה, ככלי טיפולי, מרפא, מאזן ומווסת לאנשים שמתמודדים עם פוסט טראומה בחייהם. אשמח ללוות ולקחת חלק בתהליך הריפוי שלך. מוזמנ/ת ליצור קשר למציאת התרגול האופטימילי בשבילך.
פרטים ליצירת קשר:

052-2420059

תל אביב- יפו

אביגיל פינטו
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
אני אביגיל, עובדת סוציאלית, מורה ליוגה וליוגה רגישה לטראומה. בעלת ניסיון בעבודה עם אוכלוסיות פגיעות, ובעבודה טיפולית עם נוער ומבוגרים. כיום מלמדת בקבוצות ובאופן פרטני בתל אביב- יפו. אני מאמינה שהיוגה מאפשרת דרכי גישה חדשות אל הנפש, ומודה על ההזדמנות למפגש קשוב עם הגוף ועם הלב.
פרטים ליצירת קשר:

0547683011

דרום ירושלים והשפלה

בית ניר והסביבה

סמדר שרף
מורה מוסמכ.ת ליוגה רגישה לטראומה
ללמד יוגה רגישה לטראומה, בימים ובשעות קבועות, לחוש את העונג שאנשים חשים שהם פוגשים את הנשימה בפעם הראשונה ברכות שכזו, שגופם מונח והם חשים נתמכים, להיות נוכחת שהם עוברים ממצב של תנועה בעצימות גבוהה לתנועה רכה ומשם לעמידה נוכחת ושלווה. להתרגש מהמילים שלהם: "חשתי עוררות, התחלתי לנשום, הנחתי יד על הלב, יד על הטבור ולאט לאט הכל שקט" הגעתי מותש ללא כח ואני עכשיו ערני, מרגיש טוב יותר" "אני מרגיש דברים שאף פעם לא חשתי" "היו לי כאבים שנים פה ופה ועכשיו אין כאב, הכאב עבר" "בטוח פה" בסיום השירות הצבאי שלי כמשקית ח”ן ות"ש פגשתי פצועים, הורים שכולים, הייתי בלוויות, עם הרבה רצון לעזור אך ללא כלים, כיום אני סוגרת מעגל וזוכה להיות נוכחת כמורה ליוגה עם כלים מקצועיים רבים, אני זוכה להיות עם וליצור מעט שקט בחיי אנשים. אני מודה על האפשרות. מורה מוסמכת ליוגה תרפיה על רקע ביטחוני. מורה לויני יוגה על פי דסיקשר, מוסמכת מטעם וינגייט. מורה בכירה ליוגה נשית מטעם מירה ארצי פדן. מטפלת בתנועה M.A בטיפול באומניות מטעם לזלי קולג'.
פרטים ליצירת קשר:

0507866850

מושב אביגדור

איילת שרעבי יזרעאל
מורה מוסמכת ליוגה רגישה לטראומה
מתוך גוף הכאב, הפחד, הבהלה, הכעס, הבלבול, החולי - לנוע ולנשום חיים בגוף נוכח ובריא. מלמדת את דרך היוגה המיטיבה שנגלתה לי ב40 שנות שכול, עת נפל אחי.
פרטים ליצירת קשר:

0549706869

חו"ל

עדי מרון-כץ
בתהליך הכשרה כמורה ליוגה תרפיה רגישה לטראומה

סאניוול קליפורניה

מורה לויג'נאנה יוגה, ויוגה הכרתית (משולבת התבוננות בכתיבה), עוסקת במחקר בתחום נוירופיזיולוגיה ובריאות הנפש

פרטים ליצירת קשר:

±16692371110

bottom of page